O MNĚ

Jsem fotograf se zájmem o vědu a techniku, což mě přivedlo k mému dalšímu koníčku - opravám a servisu počítačů. Digitální fotografie mi umožňuje zachytit okamžiky kolem sebe a zároveň se ponořit do kouzla hry s expozicí a hloubkou ostrosti.

Moje práce je však mnohem pestrá a zahrnuje tvorbu webů, grafiky a vytváření fotoobrazů. Využívám své kreativity a technických dovedností, abych přivedl vaše představy k životu a vytvořil nezapomenutelná vizuální díla.

Mimo práci se rád přibližuji přírodě a horám, což se také odráží v mém fotografování. Většinu mého volného času trávím focením malebných krajin, kde se snažím zachytit krásu a atmosféru přírody.

Kromě toho se specializuji také na produktovou a portrétní fotografii, kde se snažím vytvořit jedinečné a výrazné snímky, které vystihují osobnost a charakter daného subjektu.

Doufám, že můj web vám přiblíží mé vášně a umožní vám nahlédnout do mého světa skrze objektiv. Pokud máte zájem o spolupráci nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na setkání s vámi a na možnost sdílet mé fotografické dobrodružství!

PROFILY
VÝBAVA
Nikon D7200
Nikon 18-105
Sigma 17-50 2.8
Nikon 50 1.8G
Tamron 70-300
DJI mini 3 Pro
Total: